POE KASUTUSTINGIMUSED

Kasutustingimused

1. Üldinfo 

Meil on väga hea meel, et külastate meie veebilehte www.tutaslietas.lv (edaspidi: veebileht). Siin esitatud teave on mõeldud selleks, et tagada meeldiv ostlemiskogemus veebipoes Tuta asjad. Selle veebilehe külastamisel ja veebipoest Tuta asjad ostmisel kinnitate, et nõustute käesolevate kasutustingimustega ning aitate meil luua meeldivat ja harivat sisu kõige väiksemate jaoks.

Veebilehe ja veebipoe Tuta asjad omanik on Ausma Media SIA, registrikood 40203194571, ettevõtte aadress – Kr. Barona 28a-9, Riia, LV-1011, Läti. Kui teil tekib kasutustingimuste kohta küsimusi, võtke meiega ühendust, kirjutades e-posti aadressil: veikals@ausma.lv. Veebilehel avaldatud sisu on Ausma Media SIA omand. Kõik õigused on kaitstud. 

2. Kasutamine

Kasutustingimused kehtivad veebilehe kasutamisele ja kõikidele teie tehingutele, mille teiseks osapooleks on Ausma Media SIA (edaspidi: Ausma Media või meie). Esitades tellimuse, nõustute automaatselt meie kasutustingimustega.

3. Andmekaitse

Peame väga oluliseks teie isikuandmete puutumatuse tagamist ja turvalisust. Kasutame kliendi andmeid parima klienditeeninduse pakkumiseks ja tellimuste täitmiseks. Säilitame teie isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik meile esitatud tellimuse töötlemiseks. Vastutame kõigi meile avaldatud isikuandmete, nagu teie nimi, aadress jne eest ning me ei edasta neid kolmandatele isikutele. Andmete säilitamine on turvaline, sest järgime rangeid andmeturbe standardeid. Kõik maksed krüpteeritakse SSL-tehnoloogia abil, mida kasutatakse veebitehingute turvamiseks. See tagab oluliste ristautentimise funktsioonide kasutamise, andmete krüptimise ja terviklikkuse, et tehingud toimuksid turvaliselt. 

4. Hinnapoliitika

Kõigi riikidega tehtavates tehingutes kasutatakse valuutana eurot (EUR). Käibemaks sisaldub toote hinnas. Palun võtke arvesse, et kõik veebipoes Tuta asjad avaldatud hinnad ja tooteinfo võivad muutuda. 

5. Vanusepiirangud

Veebipoes Tuta asjad ostlemiseks peate olema vähemalt 18-aastane. 

6. Värvid

Oleme püüdnud veebilehel pakutavate toodete värve kuvada võimalikult täpselt. Nähtavad värvid sõltuvad aga ka teie arvutimonitori või nutiseadme ekraani värviseadistustest, mistõttu ei saa me garanteerida, et teile kuvatavad värvid on elutruud. 

7. Tellimine ja tasumine

Kui olete kaubad, mida soovite osta, välja valinud ning klõpsanud nupul „Kinnita tellimus“, saate e-posti teel tellimuse kinnituse. Veebipoes saab maksta nii pangakaartidega Visa, Visa Electron, MasterCard või American Express kui ka pangaülekandega. Kui soovite oma tellimuses midagi muuta, võtke meiega viivitamatult ühendust e-posti aadressil veikals@ausma.lv või helistades +371 2971 7959. Võib juhtuda, et me ei saa teie tellimust muuta, seega palume juba ette vabandust võimalike ebamugavuste pärast, kuid anname endast siiski parima, et teid aidata. Me ei edasta krediitkaardi ega muud maksetega seotud teavet kolmandatele isikutele, välja arvatud tellitud kaupade maksete töötlemiseks seaduses ettenähtud korras. 

8. Tingimuste muutmine

Ausma Media võib käesolevaid tingimusi aeg-ajalt muuta, et lisada uusi, ettenägematuid ja seni sätestamata kasutustingimusi. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel. Külastades ja kasutades meie veebilehte ka edaspidi, nõustute kõigi tingimustes tehtud muudatustega. Palun arvestage sellega, et need tingimused kehtivad ainult teabele, mille te meie veebilehe kaudu esitate. Kui teil tekib küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel. Tingimusi uuendati viimati 01.11.2021. 

9. Teave kohaletoimetamise kohta 

Tarneviisid

Kaup toimetatakse kohale postiteenusepakkuja AS Latvijas Pasts poolt ja Omniva pakiautomaatide kaudu. Tellitud kaubad pannakse tavaliselt teele 2–5 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest (tellimusi ei täideta laupäeviti, pühapäeviti ja Läti Vabariigi riiklikel pühadel). Tellimuse tarneaeg on 2–3 päeva peale kauba väljasaatmist. Allahindluste ajal on tarneaeg 5–10 päeva. Tellitud kaup toimetatakse aadressile, mille esitasite veebipoes Tuta asjad ostu sooritamisel. Vahel võivad tarned eri põhjustel hilineda, kuid anname endast parima, et tagada teie tellimuse õigeaegne kohaletoimetamine. Kui kauba kohaletoimetamine viibib vääramatu jõu või kolmandate isikute poolt põhjustatud asjaolude tõttu, teavitatakse teid sellest e-posti teel.

Kohaletoimetamise maksumus

Kohaletoimetamine Lätis 3 eurot
Kohaletoimetamine väljaspool Lätit 10 eurot (vajaduse korral kohaldatakse tollimaksu ja täiendavad makse, mis on ette nähtud saajariigi õigusaktides).

10. Kauba tagastamine

Veebipoe Tuta asjad meeskond püüab rahuldada iga ostja soove ja annab endast parima, et kauba tagastamine oleks harva esinev erandlik juhtum. Kui te siiski ei ole oma ostuga rahul, on teil võimalus see 14 päeva jooksul alates kättesaamisest ilma lisatasuta ümber vahetada. Veebipood Tuta asjad vahetab kaupa, mis tagastatakse puhtana, kortsudeta, kahjustusteta ning koos kõigi selle juurde kuuluvate detailidega. Kui soovite toodet ümber vahetada, võtke meiega ühendust, saates kirja e-posti aadressile veikals@ausma.lv. Pärast kinnituse saamist saatke toode aadressile: Ausma Media SIA , rg kood 40203194571, ettevõtte aadress – Kr. Barona 28a-9, Riia, LV-1011, Läti, märkides ära, kas soovite kaupa ümber vahetada või raha tagasi saada. Saatmiskulud katab ostja. Kui valite ostu eest raha tagasi saamise, tehakse ülekanne kontole, millelt tellimus tasuti. Raha tagastamine toimub 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast.