KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Küpsised on väikesed teabefailid, mis sisaldavad tähtede ja numbrite kombinatsioone ning on vajalikud selleks, et kuvada kogu sellel veebisaidil olevat sisu teie poolt kasutatavates nutiseadmetes ja arvutites. Küpsised salvestatakse teie nutiseadmetesse või arvutisse.

Veebilehe seansiküpsised

Seansiküpsiseid kasutatakse veebisaidi teatud funktsioonide ja võimaluste aktiveerimiseks. Seansiküpsised ei ole püsivad – need aeguvad, kui lõpetate meie veebisaidi kasutamise või sulgete oma veebilehitseja.

Kolmandate isikute küpsised

Neid küpsiseid haldavad teiste, meile mittekuuluvate veebisaitide omanikud. Kui kasutate meie veebisaiti, võidakse need salvestada teie mobiiliseadmesse või arvutisse.

Vajalikud küpsised

Need küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks. Neid ei ole võimalik meie süsteemides välja lülitada. Need jätavad meelde teie valitud lehe kasutuskeele ja kontrollivad, et teie seadmetesse ei salvestu küpsiseid, mida te ei soovi.

Reklaamiküpsised

Need küpsised paigaldatakse meie reklaamipartnerite poolt. Neid võidakse kasutada teie huvide ja kasutajaprofiili hindamiseks ning asjakohaste reklaamide kuvamiseks muudel veebisaitidel. Need küpsised kasutavad teie brauseri ja seadme andmeid, mitte teie isikuandmeid.

Nõustudes küpsistega kinnitate, et olete nõus:

  • iga uue kasutaja ja tema külastuste tuvastamisega meie veebisaidil;
  • iga varasema kasutaja ja tema külastuste tuvastamisega meie veebisaidil;
  • kasutaja navigeerimisharjumuste tuvastamisega meie veebisaidil;
  • kasutaja käitumisharjumuste tuvastamisega meie veebisaidil eesmärgiga kohandada reklaamsõnumeid;
  • tuvastamisega, millistelt teistelt veebisaitidelt meie veebisaidile jõutakse;
  • tuvastamisega, millistele teistele veebisaitidele liigub kasutaja pärast meie veebisaidi külastamist;
  • veebisaidi unikaalsete kasutajate määramisega, andes igaühele juhuslikult genereeritud tunnuse.

Soovi korral saate küpsiseid kustutada või neid kontrollida, kuid peate arvestama, et sellisel juhul võib veebisaidi kasutamine muutuda tülikaks. Muudatusi küpsiste seadetes saate teha veebilehitseja seadetes.

Lisateavet küpsiste kustutamise ja haldamise kohta oma veebilehitsejas leiate veebilehitseja veebisaidilt.